Floral winter

Sunday, November 18, 2012
I understand it's almost winter in Europe, but I've found some beautiful summer pieces to share with you. One of my favorite websites Fellt is a daily portion of lifestyle and mainly fashion. You might have been hearing about it before. It's Australian blog network presenting créme de la créme of Australian fashion blogs.  Today I went through some and found the post from K is for Kani called A floral summer. I got inspired too and therefore wrote this post full of beautiful summer floral headpieces as well. Honestly, if I had to choose one I really couldn´t decide. Anyway, Connie, blog owner, produces all these amazing floral crowns all by herself, so if you´re really interested, you can buy some gorgeous pieces here (they´re not even too expensive).   


Chápem, že v Európe je už takmer zima, ale nedá mi sa nepodeliť s Vami o krásne letné kúsky. Jedna z mojich obľúbených lifestylových a módnych stránok je Fellt, možno ste už o nej niekedy počuli. Ide o austrálsku blogovú sieť a v podstate to najlepšie z austrálskych módnych blogov. Dnes som ich pár prešla a čekla a našla som príspevok od K is for Kani, nazvaný A floral summer. A tak som sa rozhodla inšpirovať a napísať príspevok plný nádherných kvetovaných letných čeleniek a konkrétne tieto aj trošku spropagovať slovenským čitateľkám, a, úprimne povedané, keby som si mala vybrať, skutočne by som sa nevedela rozhodnúť. Inak, Connie, majiteľka blogu, sama tieto prenádherné kvetované korunky krásy vyrába , teda ak by ste o jej čelenky mali seriózny záujem, môžete si ich kúpiť tu (a nie sú ani prehnane drahé). All pictures are from this link

3 good things for today:
1. saw my mum and had a lunch with her,
2. had rose wine with bf,
3. finally found out, how washing machine works.

2 comments:

Markéta Trpišovská said...

nádherné sponečky a ty čelenky, to by se mi také líbilo

Jana said...

veru :) nech uz je leto! :)) i ked, stalo by za pokus dat si to na hlavu v zime ku zimnemu kabatu, ked je vsetko zasnesene :))

Post a Comment

Copyright © Jana's Boudoir