IKONA a.k.a. Gangsta Nancy Sinatra

Thursday, November 8, 2012 2 comments
Tento príspevok som sa rozhodla napísať pre tých, čo nečítajú Vanity Fair (ani na webe, pretože na Slovensku sa nepredáva) a pre tých, čo sú zároveň aj fanúšikmi Lany Del Rey.

Rodená Newyorčanka Lizzy Grant vyštudovala metafyziku a v 18tich hrávala v undergroundových kluboch v Brooklyne. Svoj prvý skutočný album vydala v roku 2010, ale do nášho povedomia sa dostala až zhruba koncom leta 2011 vďaka pesničke Video Games, Laninmu unikátnemu hlasu a vintage looku 50. a 60. rokov. Ja osobne mám jej hudbu veľmi rada a zamilovala som si aj smutno-nežný hit posledných týždňov "Ride" a jej kampaň pre H&M. Fotky pod článkom sú zo stránky Vanity Fair a sú to údajne doposiaľ nezverejnené fotky, ktoré urobila Lanina sestra!! Tak dúfam, že sa Vám budú páčiť a užijete si Lanin pôvabný vzhľad! :)


This article is dedicated to all those who don't read Vanity Fair and are fans of Lana Del Rey.

Born Newyorker Lizzy Grant studied metaphysics and performed in underground clubs in Brooklyn when 18 years old. Her first real album released in 2010 but we've actually noticed her last year thanks to song Video Games, Lana's unique voice and vintage look of  '50 and '60. I really like her music as well and currently enjoying the song of last weeks "Ride" and campaign Lana for H&M. Pictures below are from Vanity Fair and they are by now unseen pics that took her sister!! I hope you will like the photos as well as Lana's charming look! :)

April 2010
April 2010
January 2012
May 2012
July 2012
3 good things for today:
1. I cleaned the whole apt,
2. I cleaned the whole apt,
3. I cleaned the whole apt. Bye
Copyright © Jana's Boudoir